منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 13 بهمن 1398     |     کد : 4661

نشست صمیمی مدیر حراست شهرداری منطقه 2 با کارکنان منطقه به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب

مدیر حراست شهرداری منطقه 2 به مناسبت آغاز ایام گهربار دهه فجر انقلاب، در نشست صمیمی با کارکنان این منطقه به سوالات متعدد آنان پاسخ داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، مهدی اشرفی مدیر حراست منطقه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام گهربار دهه فجر و بهار پیروزی حق بر باطل؛ در نشستی صمیمی با کارکنان حوزه های مختلف منطقه به سوالات متعدد آنان، پاسخ داد.
وی قبل از پرسش و پاسخ با کارکنان، در سخنانی با تاکید اینکه بحث صیانت و حراست باید در بین تمامی پرسنل نهادینه شود، گفت: به منظور جلوگیری از بروز آسیب ها، باید جانب احتیاط را بیش از پیش رعایت کنید تا حقی از شهروندان و شهرداری ضایع نشود.
مدیر حراست شهرداری منطقه 2 با تاکید به اینکه وظیفه اصلی و مهم این حوزه صیانت از کارکنان و پیشگیری از برخی مشکلات است اظهار داشت: برای ممانعت از بروز برخی مشکلات، باید تمامی کارکنان منطقه ضمن حفظ مفاد پرونده های شهروندان و بکارگیری احتیاط عمل بیش از پیش در نگهداری پرونده ها، با حراست منطقه همکاری بیشتری داشته باشند.
در این نشست صمیمی اشرفی علاوه بر تاکید به حفظ مطالب و موارد پرونده های مراجعین به حوزه های مختلف منطقه، از کلیه کارکنان خواست نسبت به حفظ اطلاعات شخصی خود نیز دقت عمل بیشتری بکار گیرند.
بنابه این گزارش، در خاتمه این نشست دوستانه، مدیر حراست شهرداری منطقه 2 تبریز به سوالات متعدد کارکنان پاسخ داد.