منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398     |     کد : 4656

بازگشائی معابر حوزه شهرداری منطقه دو تبریز با انجام محلول پاشی

شهرداری منطقه دو تبریز برای سهولت تردد شهروندان و جهت بازگشائی مسیرهای اصلی و فرعی سطح حوزه، اقدام به عملیات محلول پاشی کرد...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، با توجه به بارش برف شب گذشته، به منظور سهولت تردد شهروندان و برای بازگشائی معابر اصلی و فرعی سطح حوزه، عملیات محلول پاشی و برف روبی در اکثر مسیرها توسط نواحی سه گانه حوزه خدمات شهری این منطقه، به انجام رسید.
در این عملیات مسیر کمربندی میانی از ابتدای زعفرانیه تا میدان سجادیه، مسیر بلوار 29 بهمن از ابتدا و انتهای آن، فلکه شهریار تا فرهنگیان زعفرانیه و... توسط ناحیه یک؛ ورودی و خروجی های اتوبان شهیدکسائی اعم از شبدری ائل گلی و دکترحسابی، بلوار دکترحسابی از ابتدای راهنمائی تا اتوبان شهیدکسائی، شهرک های ویلاشهر و رجائی شهر و... توسط ناحیه دو؛ جاده باسمنج از ابتدای آن تا مقابل پارک شمیم پایداری، مسیر دروازه تهران از ابتدای راهنمائی تا میدان شهید حمیدباکری، مسیرهای فردوس و قائم یاغچیان و... از سوی ناحیه سه، محلول پاشی و  برف روبی شد.
همچنین توسط حوزه خدمات شهری منطقه دو تبریز از نیمه های شب گذشته علاوه بر انجام محلول پاشی، برای تردد بدون حادثه شهروندان عملیات برف روبی پیاده روها جهت رفت و آمد آسان و بدون حادثه عابرین پیاده نیز اجرائی شده که این فعالیت همچنان تداوم دارد.